Wartburg Fan Club

Объявление

Это форум сайта http://www.wartburg-by.org/ Старый форум, которым мы пользовались, находится по адресу: http://zarulem.by/forum/viewforum.php?f=18&sid=

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Wartburg Fan Club » Ремонт Вартбурга 1.3 » Розкажіть про двигуни які ставилися на Вартбург з 85 по 92й рік


Розкажіть про двигуни які ставилися на Вартбург з 85 по 92й рік

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ситуація така - двигун я так розумію в чоловіка 3х циліндровий . Стуканув . Машина стоїть вже рік на вулиці но до того була в хорошому стані . Знайомий не хоче щоб машина пропала та надумує купити . Все питання стоїть в двигуні . Може хтось продає з Закарпаття ( Україна ) двигун чи машину під розборку ? .
Друге питання - бачив що ставились движки 1,3 куба ( інтересує з якого саме гольфа 1го чи 2го ) . Які проблеми з його установкою .
Може є якийсь варіант установки другого движка . Якщо можна всі ссилки що маєте по цій машині і може якісь підсказки і статьї якщо такі є . Не дайте ще одному вартбургу згнити . Все залежить від мого друга і в часності і від вас . Розкажіть все що знаєте по движку і запчастинам на нього і можливій його заміні на інший чи мотор від фольца як наприклад

0

2

'Myrik86' Привет. У нас в Черновцах есть два брата , они торгуют б/у запчастями к WARTU. Я постараюсь найти их телефон, может они шото подскажут?!

0

3

Креплнния двигателей у 353 и 1.3 разные.Соответственно и рамы другие.На моём сайте,в разделе ремонт -"Двигун" есть интересная фотка 353 с движком Дайхатсу(трёхцилиндровый четырёхтактный).Правда не знаю какая использовалась кпп.Это как вариант.Возможно и с меньшыми переделками.

Отредактировано Віктор (2008-06-13 23:31:46)

0

4

вобщем я так поняв що для 1,3 движка машина була побудована на другій рамі і коробка тоже друга стояла . Реально пацани інфи по вартбургах ( крім того що їх продають ) не найшов взагалі . Ровенський сайт бачив - но там крім фотографій нічого реального я так і не побачив нажаль . В мене Алеко 2141 і знаю Сашу з Ровно , що має 41й чорний . По нашим машинам ( яких тоже не так багато лишилося ) інформації нарити можна кучу .
Підсказуйте куда звернутися в інеті - хто розкаже щось хороше ........ :)

0


Вы здесь » Wartburg Fan Club » Ремонт Вартбурга 1.3 » Розкажіть про двигуни які ставилися на Вартбург з 85 по 92й рік